MENU

NAJNOVIJE VIJESTI

08.03.2010 - Saopćenje za javnost
03.03.2010 - Saopćenje za javnost
19.02.2010 - Saopćenje za javnost
18.02.2010 - Saopćenje za javnost
08.02.2010 -  Saopćenje za javnost
29.01.2010 -  Saopćenje za javnost
Aktuelno                                              

VIJESTI 122 ZA 10.03.2010. GODINE

 

JAVNI RED I MIR

Na području Kantona javni red i mir narušen je u četiri slučaja, naročito drskim ponašanjem, omalovažavanjem i nepostupanjem po naređenju ovlaštenog službenog lica, kojom prilikom nije bilo povrijeđenih lica. U navedenim slučajevima intervenisali su policijski službenici i protiv počinilaca preduzeli zakonom predviđene mjere i radnje.

 

KRIMINALITET 

Žepče

Dana 09/10.03.2010. godine, u mjestu Ćusto Brdo, izvršena je krađa dva pneumatika sa putničkog motornog vozila "golf", registarskog broja LJ-RU 382, vl. K.K. Od strane službenika uniformisane policije sačinjena je službena zabilješka.

 

BEZBJEDNOST SAOBRAĆAJA

Žepče

Dana 10.03.2010. godine, na magistralnom putu M-17, u mjestu Brezovo Polje, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali putničko motorno vozilo "kombi", registarskog broja 009-A-848, kojim je upravljao H.B. iz Zavidovića i putničko motorno vozilo "pasat", registarskog broja 099-J-838, kojim je upravljao H.M. iz Zavidovića. U saobraćajnoj nezgodi lakše tjelesne povrede zadobila je B.Dž., suvozač u vozilu "kombi". Izvršen je uviđaj od strane službenika Policijske stanice Žepče.

Na području Kantona desilo se još 20 saobraćajnih nezgoda u kojima je pričinjena materijalna šteta na vozilima.

 

SPONZOR WEB-a

EUPM